Deja Vu Lounge
bird left

kohast

Tutvustus

Lounge Deja Vu – üks populaarsemaid meelelahutuskohti Tallinnas – on juba üle kümne aasta pakkunud oma klientidele mitmekülgset toidumenüüd, rikkalikku joogikaarti koos ainulaadse teevalikuga, artistiderohket programmi ning kõrgetasemelist teenindust. Lounge Deja Vu pakub oma klientidele midagi erilist ja meeldejäävat ning nauditavat, et nad tahaksid alati tagasi tulla ja seda suurepärast elamust uuesti kogeda. Deja Vu tähendab nimelt teatud hetke korduvat läbielamist; tunnet, mis valdab inimest, kui ta on antud hetke või situatsiooni juba läbi elanud, teadmata ise millal ja kuidas.

Autoga kergesti ligipääsetav lounge paikneb Tallinna vanalinnas aadressil Vana-Viru 8, hõlmates enda alla kaks korrust ning pakkudes istekohti ühtekokku ligi 80 inimesele. Interjööris on kasutatud sooje punakas-pruune toone, pehmeid diivaneid ja hubast valgustust.

Esimesel korrusel asub suur baarilett, ruumikas lava esinejate jaoks ja 50 hea planeeringuga mugavat istumiskohta. Ruum on tänava poolt ääristatud suurte avarate akendega, mis lisab niigi kõrgete lagedega ruumile veelgi avarust. Samuti võimaldab päevasel ajal saali palju valgust ning head ülevaadet tänaval toimuvast. Esimesel korrusel on ka mahukas garderoob ja tualettruum.

Lisaks baariletile kaunistab Deja Vu teist korrust avar ja hea ventilatsiooniga suitsu- ja vesipiiburuum. Mõistagi levib mõlemal korrusel tasuta Wifi, autoga tulijatele on parkimise võimalus otse maja ees.

Suvel lisandub 70-kohaline maitsekalt dekoreeritud väliterrass, mis võimaldab tänu suurtele päikesevarjudele ja infrapuna soojuskiirguritele mugavat istumist ka vihmasematel päevadel ja külmematel õhtutel.

Toitlustus

Lounge Deja Vu toitlustuse suurepärase kvaliteedi eest vastutab peakokk Robert Piho. Menüü on segu fusion ja tänapäeva modernsest köögist – sealt leiab nii eelrooge, suupistevalikuid, suppe, pearooge kui ka hõrke magustoite. Kuna köök on avatud kuni varaste hommikutundideni, on koht ideaalne külastamiseks ka pärast ööklubi.

Rikkaliku joogi- ja kokteilimenüü poolest tuntud lounge pakub ka naturaalsöega mahedamaitselisi vesipiipe, mis on valmistatud kliendi valikul erinevatest kvaliteetsetest tubakatest. Olles hea nii soojenduseks kui ka klubijärgseks suutäiteks, pakub lounge veel midagi erilist – avades suvel oma uksed juba hommikul kell 12, pakume suurepärast võimalust külastada meie väliterrassi ja nautida sooja hommikupäikese käes kvaliteetset kohvi ja kooki.

Iga päev pakume oma külastajatele lõõgastavat muusikavalikut, mille saatel mõnusalt aega veeta. Nädalalõpud toovad endaga kaasa ka  LIVE-muusikaga vürtsitatud peoõhtud, mil lavale astuvad erinevad kohalikud ja välismaised artistid. Lisaks heale muusikale pakume vaatemängulist showprogrammi mitmete moeshow'de ja etteastete näol.

Pakume võimalust üürida tervet lounge'i või väiksemate koosviibimiste puhul ka ainult teist korrust, millel on eraldi sissepääs. Meie meeskond aitab meeleldi Teie ürituseks sobiva meelelahutusprogrammi koostada – meie andmebaas sisaldab kõiki tuntumaid ja professionaalseid meelelahutusartiste. Lisaks pakume omapoolset toitlustamist ja loomulikult peamist: meie sõbralikke ja professionaalseid teenindajaid.

Lounge´s on kohapeal olemas järgmine tehnika: projektor, arvuti, suured ekraanid, mikrofonid (2tk), DJ mixerpult, korralik võimendussüsteem ning lava.

Deja Vu-s kehtib vanusepiirang 21 eluaastat.

www.dejavu.ee info@dejavu.ee (372) 56 88 4455 Vana-Viru 8, Tallinn 10111